Agencja celna - MMPJ
15461
page-template-default,page,page-id-15461,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Agencja celna

Agencja Celna MMPJ

 

Jesteśmy wiodącym na rynku dostawcą obsługi i doradztwa w zakresie prawa celnego i podatkowego w związku z międzynarodowym obrotem towarowym.

 

Pomagamy wdrażać skuteczne rozwiązania proceduralne w zależności od potrzeb naszych klientów oraz profilu ich działalności w celu wsparcia łańcucha dostaw.

 

Z nami podejmiesz strategiczne decyzje mające bezpośredni wpływ na prowadzony biznes.

 

Zespół doświadczonych agentów celnych jest gwarancją profesjonalne obsługi.

 

Zapewniamy kompleksowe rozwiązania i nadzór procedur firmom produkcyjnym, handlowym jak i klientom indywidualnym.

 

Pomagamy również wdrażać i nadzorować procedury celne firmom świadczącym usługi serwisowe.

ODDZIAŁ BYDGOSZCZ
tel: +48 52 348 40 10
fax: +48 52 371 10 63
mail: bdgac@mmpj.com.pl
adres: al. Jana Pawła II 151 B (wjazd od ul.Dalekiej); 85-151 Bydgoszcz

Sławomir Szydło
Kierownik Agencji Celnej
mob: +48 668 361 843
mail: s.szydlo@mmpj.com.pl

 

Ewa Świerczyńska
Z-ca Kierownika Agencji Celnej
mob: +48 784 911 381
mail: e.swierczynska@mmpj.com.pl

 

Andrzej Okoniewski
Agent Celny
mob: +48 728 856 018
mail: a.okoniewski@mmpj.com.pl

 

Edyta Kasprzyk
Agent Celny
mob: +48 728 856 020
mail: e.kasprzyk@mmpj.com.pl

Tomasz Dutkowski
Agent Celny
mob: +48 728 447 130
mail: t.dutkowski@mmpj.com.pl

 

Bartosz Wojciechowski
Agent Celny
mob: +48 728 447 123
mail: b.wojciechowski@mmpj.com.pl

 

Adam Kalwa
Dyrektor ds. Celnych
mob: +48 606 487 251
mail: a.kalwa@mmpj.com.pl

ODDZIAŁ GDAŃSK
tel: +48 58 512 62 61
fax: +48 52 371 10 63
mail: gdnac@mmpj.com.pl
adres: ul. Bażyńskiego 32; 80-309 Gdańsk

 

Kamila Bruchwalska
Agent Celny
mob: +48 728 447 122
mail: k.bruchwalska@mmpj.com.pl