O nas - MMPJ
15386
page-template-default,page,page-id-15386,page-parent,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Transport-Spedycja-Logistyka.
Na rynku funkcjonujemy od 2004 roku jako profesjonalny operator logistyczny, a od 2018 roku działamy w ramach MMPJ Group, którą tworzą:

 

  • MMPJ Sp. z o.o.
  • MMPJ Transport Sp. z o.o.
  • MMPJ Logistyka Sp. z o.o.
  • MMPJ Agencja Celna Sp. z o.o.

 

Dzięki tak szerokiemu wsparciu realizujemy różnorodne i kompleksowe zlecenia, a jednocześnie oferujemy klientom zintegrowane rozwiązania logistyczne – na lądzie, na morzu i w powietrzu. W spektrum naszych działań są także usługi spedycji morskiej, lotniczej, kolejowej i drogowej zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Oferta MMPJ Group obejmuje również złożone procesy magazynowe oraz usługi agencji celnej.

 

Swoją przewagę konkurencyjną budujemy dzięki szerokiemu pakietowi usług oraz otwartości na potrzeby klientów. W naszej działalności kierujemy się przede wszystkim solidnością, terminowością oraz satysfakcją kontrahentów. Zapewniamy też Państwu bezpieczeństwo przewozu, a co za tym idzie, oszczędność czasu i finansów. Współpraca z nami jest w pełni przejrzysta – oparta na partnerstwie, zaufaniu oraz poszanowaniu wzajemnych interesów.

 

Naszymi partnerami są starannie wyselekcjonowani przewoźnicy jak i też posiadamy m.in. nowoczesną flotę spełniającą najwyższe standardy. Doświadczona kadra oraz profesjonalne zaplecze magazynowo-logistyczne pozwalają nam świadczyć usługi zarządzania działaniami logistycznymi i łańcuchem dostaw na najwyższym poziomie. Potwierdzeniem tego są liczne rekomendacje od dotychczasowych partnerów biznesowych oraz certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015 a także Certyfikat Upoważnionego Przedsiębiorcy AEO. Wyróżnienia te mobilizują nas do dalszego rozwoju i wprowadzania kolejnych innowacji, dzięki którym zapewniamy Państwu najnowsze rozwiązania z dziedziny transportu, bo przekraczanie granic to nasza specjalność!

 

Nasze zaawansowane centrum technologiczne z profesjonalnymi procesami zarządzania łańcuchem dostaw zlokalizowane jest w Gdańsku. Zaplecze transportowo-logistyczno-magazynowe mieści się z kolei w Bydgoszczy, której położenie pozwala na sprawne dotarcie do kontrahentów, a także umożliwia dostęp do największych centrów logistycznych w kraju i za granicą. W Olsztynie i w Warszawie działają dwa mniejsze oddziały skupiające doświadczonych spedytorów i handlowców.

 

Jeśli potrzebują Państwo doświadczonego operatora logistycznego, z którym osiąganie celów będzie bezpieczne, szybkie i przyjemne, zapraszamy do kontaktu.

Z nami Możesz Mieć Pewność Jakości!