Transport Drogowy - MMPJ
15659
page-template-default,page,page-id-15659,page-child,parent-pageid-15463,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Transport Drogowy

Transport Drogowy

 

W ramach transportu drogowego wyróżniamy:

  • Serwis FTL krajowy i międzynarodowy – (Full Truck Load – ładunek całopojazdowy);
  • Serwis LTL krajowy i międzynarodowy – (Less Truck Load – ładunek drobnicowy);
  • Serwis Express po kraju i Europie pojazdami do 3,5 tony DMC;
  • Ponadgabarytowy transport ładunków nienormatywnych.

 

Oferujemy:

  • Tabor samochodowy o ładowności od 1.5t do 24t;
  • Stałe linie drobnicowe LTL: Szwecja, Litwa, Łotwa, Estonia, Finlandia, Turcja, Grecja;
  • Bieżące monitorowanie przesyłek;
  • Terminowe dostawy;
  • Dodatkowe ubezpieczenia przesyłek CARGO;
  • Współpracujemy ze starannie dobranymi przewoźnikami i partnerami w Polsce i Europie;
  • Realizujemy dostawy w systemie just in time;
  • Obsługujemy zarówno pojedyncze zlecenia, jak i plany wysyłek tygodniowych oraz miesięcznych dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta;
  • Certyfikat bezpieczeństwa AEOF i TCF.

Magdalena Figurska
o/Bydgoszcz
mob: +48 784 911 154
tel: +48 52 362 94 34
mail: m.figurska@mmpj.com.pl

 

Justyna Lisiecka
o/Bydgoszcz
mob: +48 784 911 153
tel: +48 52 362 94 34
mail: j.lisiecka@mmpj.com.pl

 

Artur Koprowski
o/Gdańsk
mob: +48 728 447 135
tel: +48 58 512 62 61
mail: a.koprowski@mmpj.com.pl

 

Aneta Wysocka-Borejszo
o/ Olsztyn
mob: +48 728 447 128
tel: +48 89 532 01 00
mail: a.wysocka-borejszo@mmpj.com.pl

Małgorzata Baukrowicz
o/ Warszawa
mob: +48 606 614 347
tel: +48 22 779 86 84
mail: m.baukrowicz@mmpj.com.pl

 

Przemysław Kołakowski
Kierownik Transportu
mob: +48 668 361 828
tel: +48 52 362 94 34
mail: p.kolakowski@mmpj.com.pl

 

Piotr Rejszel
Kierownik Regionu
mob: +48 728 856 022
tel: +48 58 512 62 61
mail: p.rejszel@mmpj.com.pl